spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Domov
Priprave atletov PDF Natisni
Prispeval: Brane Čenčič   
torek, 17. marec 2009
V času od 27. februarja do 2. marca smo za atletinje in atlete našega društva organizirali skupne priprave v Kopru. Namen priprav je bil izvedba zaključne faze bazičnega treninga v procesu trengov za sezono 2009. Del treningov je bil namenjen tudi že kot priprave na prvo tekmovanje sezone na odprtem, državnem prvenstvu v krosu. Priprav se je udeležilo 11 atletinj in atletov in so potekale pod vodstvom trenerjev Tadeja Jensterla in Braneta Čenčiča. Pohvaliti gre vse udelelžence za zavzeto delo. V prijetnem okolju koprskega športnega centra in na osvežujočem meditarnskem zraku smo uspešno izvedli celoten začrtan program. Vreme nam je odlično služilo. Prijetne pomladanske temperature so omogočile odlične pogoje za trening. Zadovoljni smo bili tudi z prehrano in nastanitvijo v hotelu. Zato lahko rečemo nasvidenje v Kopru
 
< Nazaj   Naprej >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB