spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Domov
Atletski miting ob otvoritvi športnega parka v Dašnici PDF Natisni
Prispeval: Brane Čenčič   
sreda, 15. september 2010

 Zaradi slabega vremena je bila otvoritvena slovesnost z atletskim mitingom prejšni teden odpovedana. K sreči ni zopet zalilo Železnikov. Otvoritev in miting bosta izvedena v četrtek, 23. 9. 2010 ob 16.00. Urnik tekmovanja ostaja enak.

Pridite, boste imeli kaj videti.

 

 

Končno. Kar precej Sore je že preteklo skozi Železnike, odkar so se pričeli resnejši pogovori o obnovi športnega parka v Dašnici in v okviru tega obnova in izgradnja atletskih objektov. V petek, 17. septembra 2010, bodo z uradno otvoritvijo športni objekti predani v uporabo športnikom, športnicam, učencem, učenkam, pa tudi najmlajšim, za katere je urejeno prijetno otroško igrišče.  V okviru otvoritvene prireditve bo izveden otvoritveni atletski miitng. Tekmovanje se bo pričelo ob 17.00 in bo izvedeno v sledečih disciplinah:

- višina moški/ ženske                                                         17.00

- 300 m pionirji/ke letnik 1998 in mlajši                                  17.10

- 1000 m ženske                                                                  17.20

- 600 m pionirji/ke letnik 1995 do 1997                                 17.30

- daljina moški/ ženske                                                        17.30

 - milja   moški                                                                      17.40

- 60 m ženske                                                                      17.50

- 60 m moški                                                                        17.55

Na tekmovanju pričakujemo udeležbo kar nekaj znanih slovenskih atletov in atletinj, naj naštejem le nekaj imen: Sonja Roman,  Tina Murn, Tone Kosmač, Daneja Grandovec... Vsekakor nas čaka prijetno druženje in možnost ogleda vrhunske atletike. 

Vabljeni

 
< Nazaj   Naprej >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB