glava
Na tekmovanju je zaradi ukrepov Vlade RS, vezanih na COVID 19, dovoljen nastop le registriranim športnikom!

Prijavo na tekmovanje izvede matično društvo/klub posameznega športnika preko prijavne aplikacije Atletske zveze Slovenije.

Registrirani športniki, ki so člani drugih panožnih zvez (Smučarka zveza, Rokometna zveza Slovenije, Triatlon zveza Slovenije …), se prijavijo preko e-maila: roman.megusar@gmail.com
Prijavo pošlje matično društvo/klub športnika in mora vsebovati sledeče podatke: priimek in ime, leto rojstva, društvo/klub, spol, podpis odgovorne osebe.

Prijava na 25. tek na Ratitovec bo odprta do 3. junija 2021 do 12.00.

POMEMBNO: NAKNADNE PRIJAVE NA DAN TEKMOVANJA NISO MOŽNE!
Štartnina:

RATITOVEC KLASIK IN RATITOVEC PANORAMSKI TEK
23 €
RATITOVEC JUNIOR
5 €
Pomembno: vaša prijava je zaključena, ko je štartnina nakazana na spodnji račun. Plačana mora biti do 3. 6. 2021, do 12.00.
Ob dvigu štartne številke prosimo za predložitev potrdila o plačilu.
Prejemnik:
Atletsko društvo Železniki
Naslov:
Trnje 39, 4228 Železniki
Banka:
SKB banka
Namen:
RMR 2021
Koda namena:
OTHR
IBAN:
SI56 0312 8100 0000 149
BIC:
SKBASI2X
V primeru neudeležbe na tekmovanju se štartnina ne vrača in ne prenaša v naslednje leto.
Na dan tekmovanja ni možen prenos štartnine na drugega tekmovalca v nobeni kategoriji!

Atletsko drustvo Zelezniki

Povezave